Вер
17

Що спільного у анімешних героїв з кішками?

Trigun Загадка не зі складних, і ви, напевно, вже відповіли собі: надзвичайна живучість. Бо убити головного героя до останньої серії практично неможливо (а більшість з них переживе і її, хоча б і бувши проштрикнутим з дюжину разів, підірваним бомбою та/або втративши більше крові, ніж витекло б із пораненого слона).

А вже на які дива здатні герої у перших серіях, то просто слів нема.

Візьмемо, наприклад, аніме Trigun.

У першій серії головний герой Ваш Стампід опиняється на прицілі у ватаги озброєних до зубів головорізів, при цьому виявляється, що у нього закінчилися патрони. Зауважте, що банда тільки-но рознесла на друзки (у буквальному сенсі цього слова) бар, у якому Ваш щось там попивав. І що ж, як ви думаєте, сталося із Вашем після нерівної сутички із цими милими джентльменами?

Та нічогісінько! Втік, як заєць від черепахи, і їм потім довелося його шукати. Не варто навіть додавати, що краще б вони його не знайшли – були б ціліші.

У другій серії він пережив вибух цистерн з водою, який затопив ціле місто (ненаселене). Думаєте, Ваш утопився? Та навіть не намок!

У п’ятій йому приставили пістолета просто до потилиці. Не допомогло! Ганятися за ним було вимушене усе місто – від мала до велика, і що ви думаєте трапилось? Ну, що може трапитися у п’ятій (з 26) серій? Само собою, у Ваша навіть окуляри не подряпалися.

TrigunЯк таке може бути?

Втім, хто бачив Trigun, той, може, зауважить, що Ваш не зовсім типовий приклад. Нехай.

Замість нього візьмемо самих простих, самих звичайних, нічим не особливих героїв пригодницького аніме. І згадаймо ситуацію, яка мільйони разів поставала перед очима глядачів:

Герої знаходяться у оточенні ворогів, озброєних… втім, не буду вкотре перераховувати можливий анімешний арсенал, просто скажу: в оточенні добре озброєних ворогів, які буквально тичуть їм цією зброєю у лице. Герої розгублені, і тут…

У цей момент трапляється або кінець аніме, або його серединна заставка. І що ж ми бачимо після паузи?

А те, що герої, цілі, здорові та ніскілечки не ушкоджені, драпають від тих же ворогів або уже заховалися від них у якомусь віддаленому від попереднього місця дії закутку.


Як таке могло трапитися? Давайте думати.

Герої вирвалися з оточення? Навряд, бо при заданій кількості ворогів вони б мали отримати хоч і невеликі, та поранення, а цього немає.

Вороги їх відпустили? З якого дива спочатку відпускати, а потім заново гнатися? Отже, знову ні.

То що ж відбулося? Та найочевидніша ж річ: ГЕРОЇВ УБИЛИ!

Просто поки вороги, впевнені у їх смерті, відволіклися на свої справи, герої повернулися до свого n-го (1 < n ≤ 9) життя і тихенько відповзли у бік. Але, видно, хтось таки помітив, що трупи – тю-тю, підняв тривогу, і погоня відновилася.

Оце найімовірніший, та ні, навіть єдиний можливий розвиток подій. Іншого я не бачу. Чесно. А ви?


Підпишіться на оновлення через RSS або на E-mail
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Оцініть допис)
Loading...


4 коментарі на “Що спільного у анімешних героїв з кішками?”

 1. Від Mavisson о Лис 27, 2009 | Відповісти

  А ще міг статися просторово-часовий зсув, під час якого головні герої швиденько по втікали. Але він тривав не довго, тому погоня продовжилася.:)

 2. Від Shiroi Koneko о Лис 28, 2009 | Відповісти

  Ага, і зачепив він, звісно, тільки героїв, акуратненько так обійшовши тих, хто тримав ножі біля їх горлянок :-0

 3. Від djalin о Гру 22, 2009 | Відповісти

  Емм Це сила добра і справедливості (наслідки сейлормун)рятує їх кожного разу, і повертає до життя, або ще телепортація!
  А що, оживати вони вміють а телепортуватись ні?

 4. Від Shiroi Koneko о Гру 24, 2009 | Відповісти

  Сейлормун не бачила, тож про Емм судити не можу.

  Щодо телепортації. Якби герої нею володіли, то не чалапали б до своєї мети пішки півсеріалу, як вони це роблять. Тобто свідомо вони нею не вміють користуватися точно. Припустити ж, що вона спрацьовує лише спонтанно, у хвилину небезпеки, теж не виходить, бо коли герой програє у бою один на один, він не телепортується, навіть коли ворог уже заніс над ним свою зброю.

  Тож фактично, якщо припустити, що це справді телепортація, то працює вона занадто вибірково: тільки коли групу(!) героїв оточують вороги. Не переконливо.

Залиште коментар