Бер
2

“Заморожений” та “Відморожений”. Частина 2

Вступ

У першій частині цієї теми ми познайомилися з Джіном та Мугеном (Samurai Champloo). Сьогодні у нас в гостях до непристойного схожа (навіть набридлива супутниця входить у комплект) парочка. На щастя, вони не самураї, а то був би повний плагіат.

Автори вільні скільки завгодно стверджувати, що вони “черпають натхнення”, а не копіюють. Хай то залишиться на їх совісті, тим паче, що моя думка така: ідеї, на відміну від їх конкретних реалізацій, розчиняються у повітрі і стають загальнолюдським здобутком. А щодо якості втілення, то вирішувати глядачу.

Отже, сьогоднішні гості – Альзейд та Хіт (“Нечувана гра”, Hatenkou Yuugi, 破天荒遊戯).

Заморожений

Характер – нордичний… На відміну від японця Джіна, Альзейду цей опис підходить, тому що родом він десь із тих країв – з Європи непевного, але досить цивілізованого періоду.

Альзейд: "Нечувана гра" Hatenkou Yuugi Інтроверт та альбінос. Щось іще сказати про Альзейда важко, бо набір характеристик у нього є, а от характер знайти проблематично.

Тож начебто і писати нема чого… А треба, бо таких заморожених – повно. Вони помовкують, коли інші вибухають емоціями, вони кидають багатозначні погляди, ніби знають більше, ніж їм говорять, про них врешті-решт розповідають історію, що нібито має показати їх більш людяними, ніж вони здаються спочатку.


Загалом, якщо вибрати одне слово, що найкраще характеризує Альзейда та йому подібних – це слово “начебто”. Начебто ці герої і є в аніме… але, здається, ходячий холодильник справився б з їх роллю не гірше.

Я усвідомлюю, що моє ставлення до Альзейда дуже суб’єктивне. Хтось назве його глибокою нордичною натурою, а Джіна – штампованим самураєм. Не хочу сперечатися, бо істина з того все одно не народиться. Натомість попрощаюся з Альзейдом і звернуся до його 相手.

Відморожений

Я вже згадувала, що Муген є одним з найвідмороженіших з усіх представників свого типу. Хіт трохи іншої породи, досить поширеної, а може навіть найчисленнішої.

Хіт: "Нечувана гра" Hatenkou YuugiВін – бабій та веселун. Якщо у Мугена потреба в жінках обумовлена покликом природи, то для Хіта це – вибраний спосіб життя.

Те ж саме стосується і його напускної безтурботності. Нею, як личить героєві пригодницького серіалу, Хіт маскує гострий розум та сильну волю.

І, як і належить партнеру Альзейда, він є ходячою характеристикою. 呑気で鼻の下が長い男 – таких у аніме по центу за пучок. А може і за два. Бо він навіть не альбінос, яких у аніме не так вже й багато.

Заключення

На цьому я прощаюся зі своїми штампованими гостями. Хотілося б сказати – назавжди, але, боюся, аніме і манга ще не раз мене ними “порадує”.

А от з вами, шановні читачі, я сподіваюсь проститися зовсім ненадовго – до наступного допису. Побачимося!

じゃ、またね。


Підпишіться на оновлення через RSS або на E-mail
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голосів, 5,00 )
Loading...

Залиште коментар