Лют
1

Двохрічний підсумок

470690620_9d3a5bb239_m
Фото: Jesslee Cuizon

Два роки… Непоганий вік для любительського блогу, як на мою думку. Що ж, давайте подивимося на підсумки.

Власне, всі вони і так знаходяться на видному місці – на правій панелі меню. Проте я їх все одно трохи "озвучу".

Отже, за два роки найбільша кількість дописів (50) стосувалася японської мови. Трохи відстає розділ Аніме (44), проте, враховуючи, що частина статей про мультики потрапила у Хмарку думок, можна сказати, що аніме і японській мові у цьому блозі приділяється однакова кількість уваги.

А от з Мангою справи зовсім погані – всього один допис, та й той про книжку. У мене є ідеї для статей про мангу, але якось вони губляться за аніме та мовою.

Вдвоє менше статей (25), ніж у Аніме та Ніхонго, – у Хмарці думок.  Критерії, за якими допис потрапляє сюди, справді розмиті, мов хмаринки, бо роздумую я все одно в основному про аніме та вивчення японської. Може, взагалі ця категорія була зайвою… проте що є, те є, оцінюйте самі.

Значною мірою відстає від фаворитів розділ, де ми Гортаємо сторінки – 6 дописів. А Добрих слів, як виявляється, було сказано і того менше – всього 5. Проте, я сподіваюсь, їх мала кількість компенсується корисністю рекомендованих сторінок та надзвичайною добрістю слів відповідно.

Про Японію теж сказано мало (5 дописів), однак це якраз і не дивно: я ж бо там не живу, і багато чого розповісти не можу.

Нарешті, Некатегоризовані 5 дописів – це усілякі вітання, то з Новим роком, то з днем народження Мушлі, то іще з чимось.

Що стосується популярності, то незмінний (поки що?) лідер – допис про японські ідіоматичні вирази. За ним довгий час слідувала розповідь про канджі, однак відносно недавно вона поступилася місцем першій частині циклу про японську ввічливість. Загалом можна сказати, що більшим попитом користуються статті про японську мову (9 із 15 наведених).

Із негативного слід відмітити, що періодичність виходу статей суттєво зменшилась за останні півроку: на початку життя блогу вона становила 4-7 дописів у місяць, іноді доходячи аж до 9, а тепер – один раз на два тижні. Я прошу вибачення у постійних читачів, які звикли до частіших оновлень, проте, зважаючи на різні обставини, боюсь, що саме теперішня частота стане нормою, і надовго.

Загалом цифри такі: 112 публікацій (31 та 81 за останній та передостанній рік відповідно), 172 коментарі (70 та 102). Кількість читачів у Feedburner зросла приблизно вдвічі, що не може не радувати (попри загальну скромність цього результату). Всім вам вдячна, і сподіваюсь, що ви не покинете мене і надалі.

У свою чергу обіцяю приділяти Мушля досить часу (ох, чому він не резиновий?), щоб дописи, хай і рідкі, та були вам корисні.

Тож до наступних зустрічей! またね!


Підпишіться на оновлення через RSS або на E-mail
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голосів, 5,00 )
Loading...


4 коментарі на “Двохрічний підсумок”

 1. Від f1reheart о Лют 1, 2011 | Відповісти

  あの、お目出度う!お疲れ様!

 2. Від Shiroi Koneko о Лют 2, 2011 | Відповісти

  ありがとうございます。

 3. Від Roman о Лют 3, 2011 | Відповісти

  Вітаю з днем народженням! Два дописи щомісяця – не так вже й мало, тому не треба сумувати 🙂

 4. Від Shiroi Koneko о Лют 3, 2011 | Відповісти

  Дякую за вітання та за підтримку.

  А сумую я, бо не вдається повноцінно займатися всіма улюбленими справами. Щоправда, це тому, що їх у мене занадто багато розвелося 🙂

Залиште коментар