Лип
5

Улюблені слова анімешних злочинників

GunXSword Улюблені слова анімешних злочинників - Мушля самітниці Лиходії бувають різних калібрів: від мілкого злодійкуватого планктону до маніяків з амбіціями щонайменше світових масштабів. Сьогодні річ піде саме про останніх.

То який у них, на вашу думку, улюблений вираз? “Я – володар світу”? “Убити їх усіх!”? Еге, ви передивилися голівудських блокбастерів. Бо анімешні негідники зовсім ішні.

Вони добрі та справедливі, і не бажають нікого скривдити. Навпаки, серця їх обливаються кров’ю, коли вони бачать, як люди навколо курушінде іру.

Тому і улюблені слова у них дуже гарні: 新しい世界 (або їх синонім 新たな世界).

Escaflowne Улюблені слова анімешних злочинників - Мушля самітниціБудь-який злочинник з радістю прочитає вам півсерійну лекцію про недосконалість нашого світу та про своє бажання його виправити. Правда, що то за 新しい世界, який має настати після знищення старого світу, ви з цієї лекції не дізнаєтеся. Адже 新しい世界 – це не реальний план по вдосконаленню світопорядку, а така собі мантра, яку треба повторювати благоговійним тоном, щоб ніхто навіть не сумнівався, що 新しい世界 – це ОГОГО!

Причому еволюція, схоже, не належить до знайомих негідникам понять: вони полюбляють динозавро-ссавцевий метод. Іншими словами, будувати новий світ на руїнах старого.


У найбільш цинічних слухачів після подібних проповідей зазвичай виникає питання: яке місце відводять собі лиходії у 新しい世界? Обуренню лиходіїв не має меж: звичайно ж, вони не збираються захоплювати владу чи щось таке! Але ж ті, хто вижив, потребуватимуть допомоги, щоб будувати новий, щасливий світ, а не повернутися до поганого старого! Що, як вони не захочуть лиходієвої допомоги та мудрого керівництва? Та як вони смі…

Що у цьому випадку робив би новоявлений володар світу, невідомо. Думаю, нічого хорошого “неслухняним” не світило б. Але позитивні герої чомусь у мантри не вірять (точніше, у них вистачає своїх), тож 新しい世界 так і залишається はるかな夢 усіляких 悪いやつ.

Іронічно, що “старий” світ зазвичай не виглядає таким вже й поганим – принаймні, хорошого в ньому не менше, ніж поганого. Тим більше, що добра частина людських страждань виникає від того, що робить лиходій та його прибічники.

Але за мантрою про 新しい世界 вони цього, звісно, не помічають.


Підпишіться на оновлення через RSS або на E-mail
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Оцініть допис)
Loading...


2 коментарі на “Улюблені слова анімешних злочинників”

 1. Від мінус-один о Лип 6, 2009 | Відповісти

  прикол в тому, що це чиста правда – нове завжди виникає революційно, ламаючи старе, негарно так і з кров”ю… але мало хто про це знає 😉 (людям воно неприємно про таке думати).

  але японські злочинці все-рівно не дотягують до реалізму (тобто не перемагають, перетворюючись на “добро”, як це в житті); хоч вони, дійсно, більш “тонкі” персонажі, аніж плаский голівудівський тип…

 2. Від Shiroi Koneko о Лип 6, 2009 | Відповісти

  Ті революції, про які ви говорите, можна назвати еволюційними, бо вони не відбуваються ні з того, ні з сього. Їм передує поступове “старіння” світу до того ступеню, коли у ньому стає нестерпно жити. І тоді потрібен лише поштовх, щоб старий світ розвалився на друзки, і почалося будування нового.

  У анімешних же світах, про які я написала, ситуація інша: вони не стоять на межі розвалу (у Gun X Sword звичайний собі, нормальний світ без глобальних страждань, а у Escaflowne масові війни починаються саме з подачі “добренького” “повелителя долі”).

  Тобто всі ці пісні про поганий старий світ та чудовий новий є не відображенням реальності, а вивихом у мізках окремих особистостей. Тому і їх “революції” – це не ломка старого світу заради світлого майбутнього, а звичайні безглузді бійні, затіяні з примхи одного “альтернативно обдарованого”.

Залиште коментар