Жов
11

Низка слів. Випуск 13: Важливі та серйозні справи

Мушля самітниці - mushlia.comТільки-но я зібралася продовжити Низку слів і поговорити про всілякі важливі речі (а саме – про слова дайджі, тайсецу, тощо), як виявилося, що Хітомі, ведуча подкасту Japancast.net, це вже зробила.

Тож я повторюватися не буду, а просто пораджу послухати чи подивитися останній, 96-й випуск.

Якщо ви на цей подкаст ще не підписані – то пораджу не баритися і підписатися. Як на мене, якість його значно зросла (як технічно, так і змістовно) у порівнянні з першими частинами. Принаймні, вони більше не виглядають, наче Хітомі вигадувала і записувала їх на кухні (як зауважив у коментарях один із читачів "Мушлі").

Тож якщо ви взагалі слухаєте подкасти, то вам сюди (це сторінка підписки на Japancast.net).

Зверніть увагу, що можна вибрати як відео-, так і аудіоверсію. Відео досить важкі, а інформаційно, на мій погляд, мало чим відрізняються від чистого аудіо, тож для економії трафіку можна вибрати останній варіант.

А у мене на цьому все. Приємного прослуховування.

またね!


Підпишіться на оновлення через RSS або на E-mail
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голосів, 5,00 )
Loading...


6 коментарів на “Низка слів. Випуск 13: Важливі та серйозні справи”

 1. Від Roman о Жов 15, 2012 | Відповісти

  О, дякую! Так приємно зайти і побачити що мене не забули в цьому блозі 🙂 Це я-я сказав таке про Хітомі, і тепер уже одразу качаю відео-подкаст щоб подивитися як вона змінилася з того часу. Коли то було десь два роки тому?…

  До речі я тоді ще розкритикував Japanesepod101 але тепер з часом мушу признати що був не правий – в плеєр нічого крім цього подкаста і не загружається, він просто чудовий.

  Хітомі ще не докачалася але я надіюся що вона мені теж піде 🙂 Дякую за пораду, про враження обіцяю відписати!

 2. Від Shiroi Koneko о Жов 19, 2012 | Відповісти

  Ну, професійним подкастом, як Japanesepod101, Пол з Хітомі не стали (втім, вони й не претендують), але над собою таки виросли: з”явилася якась структурованість у уроках, покращилась якість записів, тощо.

  З нетерпінням чекаю Ваших вражень!

 3. Від Roman о Лис 7, 2012 | Відповісти

  Подивився кілька випусків, так, виросли, погоджуюся, але атмосфера все та ж 🙂 Вони так ведуть подкаст ніби зовсім не готувалися. До Хітомі претензій немає, але Пол мене чомусь дратує, він напевне вже набагато продвинутіший в японській мові ніж хоче здаватися. Ну і все ще вони так довго “запрягають” на кожному уроці.

  Такшо враження двоякі, приємно дивится на Хітомі і слухати як вона говорить, а Пола могли би замінити 🙂 Ну і це однозначно подкаст для тих у кого дуже багато вільного часу.

  P.S. Мені чомусь не приходять на пошту нові коментарі…

 4. Від Shiroi Koneko о Лис 7, 2012 | Відповісти

  У мене таке враження, що Пол все-таки пише якийсь план подкасту, але весь час забуває попередити Хітомі про його існування 🙂 Однак якщо час є, то можна і їх послухати (та подивится).

  Якщо ж вибирати тільки один, найкращий подкаст, то це, звісно – Japanesepod101. Професійно, якісно, різноманітно, з живими японцями – питань нема.

  Ну, і можна щось на професійну тему послухати. У Токійського університету є величезна підбірка відео-лекцій з різноманітних тематик. Правда, вони досить “важкі” (за розміром файлів), тож не всім підійдуть.

  П.С. Мені чомусь теж не приходить таке повідомлення. Треба покопатися у настройках плагінів, можливо, при оновленнях щось злетіло.

 5. Від Roman о Лис 9, 2012 | Відповісти

  Так, Japanesepod101 крутий. Я в нього просто закоханий. І голоси такі приємні. Я деякі уроки вже може по 50 разів прослухав і все одно не набридає.

  Уже і галочка пропала “Отримувати нові коментарі на пошту” …

 6. Від Shiroi Koneko о Лис 9, 2012 | Відповісти

  Мені в Japanesepod101 тільки Пітер не подобається – якийсь він занадто активний, і таке враження, що його колеги-ведучі уже не знають, куди від його підколок подітися. Втім, це все суб”єктивно, а загалом – дійсно класна штука.

  Галочка пропала, бо я деактивувала плагін. Спробую перевстановити, може запрацює.

Залиште коментар